Pendrive Samsung BAR Plus 64 GB
Wideo 11Zdjęcia 15 |
Samsung BAR Plus 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung BAR Plus 64 GB
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG MUF-32BE4/EU BAR Plus 64 GB Typ-A USB 31 Flash Drive Titan Gray MU | 60 zł |
SAMSUNG Pamięć USB SAMSUNG Bar Plus (2020)64 GB Srebrny MUF-64BE3/APC | 59 zł |
Samsung 64GB BAR Plus Titan Gray USB 3.1 RF-PD-SAM-0010 | 58 zł |
Samsung Samsung BAR Plus 2020 USB 3.1 Flash Drive 64 GB MUF-64BE4/APC | 59 zł |
Pendrive SAMSUNG Bar Plus 2020 64GB | 60 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung BAR Plus
Ceny na Samsung BAR Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung BAR Plus 32 GB | od 65 zł | 1 oferta | ||
Samsung BAR Plus 64 GB | od 49 zł | 32 oferty | ||
Samsung BAR Plus 128 GB | od 82 zł | 44 oferty | ||
Samsung BAR Plus 256 GB | od 114 zł | 40 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →