Pendrive Samsung FIT Plus 256 GB (MUF-256AB/APC)
Wideo 12Zdjęcia 9 |
Samsung FIT Plus 256Gb |
|
Ultrakompaktowa, szybka, wodoodporna pamięć flash USB o pojemności 512 GB z szybkim interfejsem USB 3.2 Gen 1. Posiada bardzo małą metalową obudowę i imponującą prędkość odczytu do 300 MB/s. Na przykład przesłanie pliku wideo 4K/UltraHD o pojemności 5 GB z tego dysku do komputera zajmuje mniej niż 20 sekund. Podczas pisania dysk Samsung FIT Plus 256 GB również demonstruje przyzwoitą wydajność (do 72 MB/s).
Takie urządzenie jest idealne dla użytkowników, którzy cenią swój czas i chcą kupić niezawodny pendrive, który bez problemu zmieści się w najmniejszej kieszeni czy torebce. Jest pozycjonowany jako produkt wyższej kategorii cenowej, przeznaczony do przesyłania i przechowywania dużych ilości danych użytkownika (dokumenty, arkusze kalkulacyjne, prezentacje, zdjęcia i filmy). Może stać się niezawodnym nośnikiem klucza elektronicznego i służyć jako magazyn kopii zapasowych poważnych projektów roboczych.
Dzięki miniaturowym rozmiarom doskonale nadaje się do zastosowań mobilnych z laptopami/ultrabookami (minimalnie wystaje z urządzenia, co minimalizuje prawdopodobieństwo uszkodzeń mechanicznych). Producent deklaruje pełną kompatybilność z poprzednim standardem interfejsu USB 2.0. Obudowa napędu jest wodoodporna, odporna na wstrząsy, żaroodporna (działa po zanurzeniu w wodzie morskiej na głębokość 1 m na 72 godziny).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung FIT Plus 256 GB
Wszystkie ceny 19 →Napęd flash Samsung Fit Plus 256 GB MUF-256AB/AM | 204 zł |
SAMSUNG Pamięć USB SAMSUNG FIT Plus (2020) 256 GB Szary MUF-256AB/APC Czar | 160 zł |
Samsung Pendrive FIT Plus USB3.1 256 GB Gray MUF-256AB/AP SGSAM3256FIT003 | 195 zł |
Pendrive SAMSUNG Fit Plus 2020 256GB | 159 zł |
Samsung 256GB Fit Plus szary USB 3.1 RF-PD-SAM-0016 | 180 zł |
Modyfikacje Samsung FIT Plus
Ceny na Samsung FIT Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung FIT Plus 64 GB | od 57 zł | 18 oferty | ||
Samsung FIT Plus 128 GB | od 86 zł | 20 oferty | ||
Samsung FIT Plus 256 GB | od 144 zł | 20 oferty |