USB-флешка Samsung FIT Plus 32 ГБ (MUF-32AB/APC)
Відео 12Фото 9 |
Samsung FIT Plus 32Gb |
|
Волого - і ударозахист
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Samsung FIT Plus
Ціни на Samsung FIT Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung FIT Plus 64 ГБ | від 57 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung FIT Plus 128 ГБ | від 86 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung FIT Plus 256 ГБ | від 144 zł | 20 пропозицій |