Pendrive Samsung BAR Plus 256 GB
Wideo 11Zdjęcia 15 |
Samsung BAR Plus 256Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung BAR Plus 256 GB
Wszystkie ceny 41 →Samsung BAR Plus MUF-256BE3/APC Pendrive Champagne Silver | 125 zł |
SAMSUNG Pamięć USB SAMSUNG Bar Plus (2020) 256 GB Tytanowy MUF-256BE4/APC | 170 zł |
Samsung BAR Plus Titan - 256GB - USB Stick | 132 zł |
Samsung Pendrive BAR Plus USB3.1 256 GB Titan Gray SGSAM3256PLTIT1 | 195 zł |
Pendrive SAMSUNG BAR Plus MUF-256BE3/APC, 256 GB, USB 3.1 | 150 zł |
Unikalny produkt
Wielu producentów pendrive'ów podąża za przykładem rynku masowego, zwiększając wolumen i prędkość, ale tak naprawdę nie dbając o bezpieczeństwo danych i długotrwałą pracę urządzenia. Samsung BAR Plus wyróżnia się dzięki połączeniu dużych prędkości zapisu / odczytu, dużej pojemności 256 GB i ulepszonych środków bezpieczeństwa.
Maksymalna ochrona
Napęd jest umieszczony w ochronnej metalowej obudowie, która jest odporna na wstrząsy, może wytrzymać zanurzenie pod wodą (do głębokości 1 m przez 72 godziny) i jest odporna na promieniowanie rentgenowskie, zmiany temperatury i rozmagnesowanie. Jednocześnie Samsung BAR Plus jest kompaktowy i lekki nawet jak na standardy kompaktowych pendrive'ów - jego wymiary to 40x16x12 mm i waży zaledwie 12 gramów.
Szybkość do 300 MB / s
Szybkość odczytu urządzenia wynosi 300 MB / s. Producent twierdzi, że plik o pojemności 3 GB można skopiować z dysku w zaledwie 10 sekund. Zapisywanie plików na dysku flash USB jest tradycyjnie wolniejsze. Oprócz USB 3.1, Samsung BAR Plus jest wstecznie kompatybilny ze starszym USB 2.0.
Jedyna wada tego pomysłu Samsunga objawia się przy długotrwałym obciążeniu: podczas kopiowania dużej bazy danych może się okazać, że metalowy korpus pendrive'a wyraźnie się rozgrzał. Jednak nie pojawia się to tak często, a taką wadę można tolerować ze względu na zwiększoną ochronę.
Modyfikacje Samsung BAR Plus
Ceny na Samsung BAR Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung BAR Plus 64 GB | od 54 zł | 33 oferty | ||
Samsung BAR Plus 128 GB | od 82 zł | 44 oferty | ||
Samsung BAR Plus 256 GB | od 112 zł | 43 oferty |