USB-флешка Samsung USB Type-C 64 ГБ (MUF-64DA/APC)
Фото 10 |
Samsung USB Type-C 64Gb 2022 рікUSB C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung USB Type-C 64 ГБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung USB Type-C 64 GB 300 MB/s USB 31 Flash Drive MUF-64DA/APC Niebiesk | 50 zł |
SAMSUNG Pendrive SAMSUNG 64GB USB-C MUF-64DA/APC Niebieski | 56 zł |
Samsung Flash Drive - USB-C - Niebieski - 64GB - USB Stick | 56 zł |
Samsung Pendrive USB Type C MUF-64DA/APC SGSAM3G64C64DA0 | 67 zł |
Samsung 64GB Type C USB-C 300MB/s RF-PD-SAM-0029 | 57 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації Samsung USB Type-C
Ціни на Samsung USB Type-C |
---|---|---|---|---|
Samsung USB Type-C 64 ГБ | від 50 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung USB Type-C 128 ГБ | від 69 zł | 30 пропозицій | ||
Samsung USB Type-C 256 ГБ | від 129 zł | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →