USB-флешка Samsung BAR Plus 32 ГБ
Відео 11Фото 15 |
Samsung BAR Plus 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Samsung BAR Plus
Ціни на Samsung BAR Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung BAR Plus 64 ГБ | від 49 zł | 32 пропозиції | ||
Samsung BAR Plus 128 ГБ | від 71 zł | 44 пропозиції | ||
Samsung BAR Plus 256 ГБ | від 114 zł | 40 пропозицій |