Lodówka Samsung RS68A8840WW biały
Zdjęcia 4 |
Samsung RS68A8840WW biały |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RS68A8840WW biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka side by side Samsung RS68A8840WW | 5 899 zł |
Lodówka SAMSUNG RS68A8840WW EF Side by Side No frost 178cm Biała Podajnik | 4 662 zł |
Samsung RS68A8840WW Pełny No Frost 178cm Dystrybutor wody Biały | 4 599 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Samsung RS68A8840WW
Ceny na Samsung RS68A8840WW |
---|---|---|---|---|
Samsung RS68A8840WW biały | od 4 599 zł | 10 oferty | ||
Samsung RS68A8840B1 grafit | od 4 899 zł | 9 oferty | ||
Samsung RS68A8840S9 stal nierdzewna | od 4 399 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →