Pralka Samsung QuickDrive WW90T954ASH biały
Zdjęcia 11 |
Samsung QuickDrive WW90T954ASH biały biały szary |
|
Szybkie pranie dzięki tylnej płycie bębna z niezależnym ruchem.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung QuickDrive WW90T954ASH biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Samsung WW90T954ASH, Pralka QuickDrive™, 9 kg, biała WW90T954ASH/S | 4 009 zł |
Pralka SAMSUNG WW90T954ASH AI Control QuickDrive AddWash 9kg 1400 obr | Be | 4 000 zł |
Pralka SAMSUNG WW90T954ASH AI Control QuickDrive AddWash 9kg 1400 obr | Be | 4 000 zł |
Modyfikacje Samsung QuickDrive WW90T954ASH
Ceny na Samsung QuickDrive WW90T954ASH |
---|---|---|---|---|
Samsung QuickDrive WW90T954ASH biały | od 4 000 zł | 4 oferty | ||
Samsung QuickDrive WW90T954ASX szary | od 3 899 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →