Smartwatch z funkcją telefonu
Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm LTE (SM-R835)
Wideo 23Zdjęcia 15 | Wkrótce w sprzedaży 699 zł Rodzaj: smartwatch z funkcją telefonu; Komunikacja: Bluetooth v 5.0; System operacyjny: Tizen; Obsługa karty SIM: e-SIM; powiadomienia o połączeniach; SMS; sterowanie głosem; sygnał dźwiękowy; wibracja; wbudowany głośnik; pulsometr; ciśnienie (ciśnieniomierz); inteligentny budzik; kalendarzyk miesiączkowy |
Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm LTE
ActiveNFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówkarta SIModtwarzaczinstalowanie aplikacjikalendarzyk miesiączkowyMIL-STD-810ciśnieniomierzEKGGPSGorilla GlassBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:1.2 ", 360x360 px, Super AMOLED
Obudowa:aluminium lub stal, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, ciśnieniomierz, EKG (kardiogram), poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS
Ekran Super AMOLED. Czuła na dotyk luneta do nawigacji. Moduł GPS. Chip NFC. Pełna ochrona. Długotrwała autonomia. Samsung Pay. Odporność zgodnie ze standardem wojskowym MIL-STD-810G.
Jest model z tarczą o średnicy 40 mm i 44 mm (różnice w rozmiarze i baterii). Model LTE ma 1536 MB pamięci RAM zamiast 768 MB.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Galaxy Watch Active 2 40mm LTE
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Galaxy Watch Active 2
Ceny na Samsung Galaxy Watch Active 2 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm | od 869 zł | 4 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm | od 908 zł | 3 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm LTE | od 1 699 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →