Karm dla psów Royal Canin Satiety Weight Management Dog 1.5 kg (39480150R0)
Zamknij
Menu
Royal Canin Satiety Weight Management Dog 1.5 kg 1.5 kg12 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Satiety Weight Management Dog 1.5 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa ROYAL CANIN Satiety Weight Management 1.5 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, opracowana w celu zmniejszania nadmiernej masy ciała. Dieta charakteryzuje się nisk... więceją koncentracją energii. Electro.plZłóż skargę | 60 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Satiety Weight Management 1.5 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, opracowana w celu zmniejszania nadmiernej masy ciała. Dieta charakteryzuje się nisk... więceją koncentracją energii.... Avans.plZłóż skargę | 60 zł |
Karma dla psa ROYAL CANIN Satiety Weight Management 1.5 kgPełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów, opracowana w celu zmniejszania nadmiernej masy ciała. Dieta charakteryzuje się nisk... więceją koncentracją energii.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 45 zł |
Royal Canin Veterinary Diet Canine Satiety Support SAT30 1,5kg | 49 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Satiety Weight Management 1,5 kgROYAL CANIN® Satiety Weight Management dla zdrowej wagi u psów ROYAL CANIN® Satiety Weight Management to zbilansowana i boga... więcejta w składniki odżywcze receptura opracowana specjalnie w celu wspierania zdrowego odchudzania i kontroli masy ciała u dorosłych psów z nadwagą. Skuteczna kontrola wagi: Zbilansowana formuła tej karmy została opracowana specjalnie w celu promowania zdrowego odchudzania u psów, z uwzględnieniem jednoczesnego zapobiegania przybieraniu na wadze. W badaniu przeprowadzonym przez Royal Canin, 97%¹ psów, które jadły karmę ROYAL CANIN® Satiety Weight Management przez trzy miesiące, straciło na wadze. Rzadsze domaganie się jedzenia Wysoka zawartość naturalnego błonnika sprawia, że psy czują się syte między posiłkami. W badaniu przeprowadzonym przez firmę Royal Canin w przypadku 83%2 psów odnotowano mniejsze dopominanie się jedzenia podczas utraty wagi. Utrzymanie masy mięśniowej Ta bogata w białko receptura pomaga utrzymać zdrową masę mięśniową podczas odchudzania. Ważna informacja Ten produkt jest karmą weterynaryjną z asortymentu Veterinary Health Nutrition marki ROYAL CANIN®. Dlatego ważne jest, aby podawać karmę wyłącznie z polecenia lekarza weterynarii. Dzięki temu zwierzę otrzymuje dokładnie to, czego naprawdę potrzebuje. Zmiany w diecie należy wprowadzać ostrożnie i stopniowo przez okres 7-10 dni. Należy zwrócić uwagę na prawidłową wielkość porcji – szczególnie w przypadku żywienia mieszanego. Możliwe karmienie mieszane Aby sprostać indywidualnym preferencjom wszystkich psów, ROYAL CANIN® Satiety Weight Management jest również dostępna jako karma mokra w postaci musu.* Karmienie mieszane polega na podawaniu karm różnych konsystencji. Wilgotna karma ma bardziej intensywny smak, a jej zawartość wilgoci pomaga regulować gospodarkę wodną zwierzęcia. Natomiast karma sucha jest łatwiejsza w przyjmowaniu i wspiera zdrowie zębów. *W zależności od dostępności produktu Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 49 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Vet DietPorównaj w tabeli →
od 17 zł
mokra karma, 1 szt., 0.42 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: mięso z kurczaka, wątróbka drobiowa, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium
od 313 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na wątrobę, v sostave: ryż, zboża, mięso zwierzęce, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 9 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 376 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 288 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 129 zł
mokra karma, 12 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, drób, białka, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, warzywa, jajka, mleko, tłuszcze, klasa: super premium
od 205 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: ryż, mąka z podrobów drobiowych, kukurydza, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.19 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na układ odpornościowy, dla wybrednych, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, drób, białka, klasa: super premium
od 265 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, białka, olej rybny, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 240 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: ryż, błonnik, drób, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 279 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: starsze, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mąka, białko drobiowe, tłuszcze, minerały, gluten, olej sojowy, klasa: super premium
od 282 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, jęczmień, mąka, gluten, białko, tłuszcze, minerały, klasa: super premium
od 207 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, ryż, mąka, tłuszcze, wysłodki buraczane, białko wieprzowe, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: Kukurydza, gluten pszenny *, ryż, tapioka, tłuszcze zwierzęce, klasa: super premium
od 196 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, proteiny, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, wieprzowina, kurczak, warzywa, składniki mineralne, witaminy
Wskazania:
Przeciwwskazania:
- Otyłość
- Nadwaga
- Hiperlipidemia z nadwagą
- Cukrzyca (nadwaga)
- Ciąża, laktacja, wzrost
- Choroby przewlekłe wymagające diety wysokokalorycznej
Modyfikacje Royal Canin Satiety Weight Management Dog
Ceny na Royal Canin Satiety Weight Management Dog |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Satiety Weight Management Dog 1.5 kg | od 45 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Satiety Weight Management Dog 12 kg | od 277 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 44 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 63 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, mięso łososia, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 88 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 163 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na wątrobę, v sostave: łosoś, ryż, śledź, proteiny, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: zboża, białka, składniki mineralne, wątróbka drobiowa, witaminy, klasa: super premium
od 13 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: wątróbka wieprzowa, wieprzowina, zboża, ryż, warzywa, klasa: super premium