Wanna Roca Savai Slim Rim 180x80 cm odpływ / przelew na środku
Zdjęcia 5 |
Roca Savai Slim Rim 180x80 A248591000 |
|
Wanna o cienkim boku o wysokości 20 mm.
Dodatkowo można go uzupełnić nogami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Savai Slim Rim 180x80 cm odpływ / przelew na środku
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna prostokątna Savai 180 Roca | 1 939 zł |
ROCA A248591000 SAVAI 180x80 SLIM WANNA NOGI | 1 737 zł |
Roca Savai Slim Rim wanna prostokątna 180x80cm A248591000 | Darmowa dostaw | 1 740 zł |
Roca Savai Slim Wanna prostokątna 180x80 cm biała A248591000 - odbiór osob | 1 739 zł |
Modyfikacje Roca Savai Slim Rim
Ceny na Roca Savai Slim Rim |
---|---|---|---|---|
Roca Savai Slim Rim 150x75 cm | od 1 237 zł | 4 oferty | ||
Roca Savai Slim Rim 160x75 cm | od 1 231 zł | 6 oferty | ||
Roca Savai Slim Rim 170x75 cm | od 1 417 zł | 5 oferty | ||
Roca Savai Slim Rim 170x80 cm odpływ / przelew na środku | od 1 607 zł | 5 oferty | ||
Roca Savai Slim Rim 180x80 cm odpływ / przelew na środku | od 1 737 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →