Miska i kompakt WC Roca Dama A34678L000
Zdjęcia 3 |
Roca Dama A34678L000 |
|
Technologia bezkołnierzowa - brak obrzeża po wewnętrznej stronie miski
Dodatkowo toaletę można wyposażyć w deskę sedesową z pokrowcem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Dama A34678L000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROCA A34678L000 DAMA-N Miska WC podwieszana Rimless 570 (ukryte mocowania) | 1 132 zł |
Roca Dama-N miska WC wisząca Rimless biała A34678L000 | Darmowa dostawa | 1 135 zł |
Roca Dama-N Zestaw Toaleta WC podwieszana 57x36 cm Rimless bez kołnierza z | 1 554 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →