Wanna Roca Aquamarina 175x120 cm
Wideo 3Zdjęcia 1 |
Roca Aquamarina 175x120 A24T256000 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić nogami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Aquamarina 175x120 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna narożna lewa Roca Aquamarina 175x120 cm asymetryczna biały A24T | 3 999 zł |
ROCA A24T249000 Aquamarina Asymetryczna narożna wanna akrylowa 1750X1200(L | 3 647 zł |
Roca Aquamarina wanna asymetryczna 175x120cm lewa A24T249000 | Darmowa dos | 3 650 zł |
ROCA A24T256000 Aquamarina Asymetryczna narożna wanna akrylowa 1750X1200 ( | 3 647 zł |
Roca Aquamarina wanna asymetryczna 175x120cm prawa A24T256000 | Darmowa do | 3 650 zł |
Roca Aquamarina Wanna narożna asymetryczna 175x120x50 cm akrylowa lewa, bi | 3 649 zł |
Roca Aquamarina Wanna narożna asymetryczna 175x120x50 cm akrylowa prawa, b | 3 649 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Roca Aquamarina
Ceny na Roca Aquamarina |
---|---|---|---|---|
Roca Aquamarina 175x100 cm | od 2 277 zł | 5 oferty | ||
Roca Aquamarina 175x100 cm hydromasaż podgrzewanie wody | od 19 759 zł | 4 oferty | ||
Roca Aquamarina 175x100 cm hydromasaż z dezynfekcją | od 24 149 zł | 4 oferty | ||
Roca Aquamarina 175x120 cm | od 3 647 zł | 7 oferty | ||
Roca Aquamarina 175x120 cm hydromasaż | od 14 669 zł | 4 oferty | ||
Roca Aquamarina 175x120 cm hydromasaż podgrzewanie wody | od 21 259 zł | 4 oferty | ||
Roca Aquamarina 175x120 cm hydromasaż z dezynfekcją | od 25 649 zł | 4 oferty |
Polecamy