Wanna REA Ferrano 170x80 cm
Zdjęcia 7 |
REA Ferrano 170x80 REA-W0106 160x80 cm170x80 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Ferrano 170x80 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wolnostojąca wanna akryl sanitarny Ferrano 170 cm REA | 4 739 zł |
Rea wanna ferrano 170 | 3 999 zł |
Wanna wolnostojąca REA Ferrano 170 | 3 023 zł |
REA-W0106 Rea Ferrano wanna wolnostojąca 170x80 cm owalna biała | 3 500 zł |
Rea Wanna wolnostojąca Rea Ferrano 170 | 3 359 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje REA Ferrano
Ceny na REA Ferrano |
---|---|---|---|---|
REA Ferrano 160x80 cm | od 3 899 zł | 6 oferty | ||
REA Ferrano 170x80 cm | od 3 023 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →