Wanna REA Ferrano 160x80 cm
Zdjęcia 5 |
REA Ferrano 160x80 REA-W0150 160x80 cm170x80 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Ferrano 160x80 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wolnostojąca wanna akrylowa 160x80 biała zestaw odpływowy wanna stojąca | 5 983 zł |
Rea wanna ferrano 160 | 3 899 zł |
REA-W0150 Ferrano wolnostojąca 160cm | 3 899 zł |
Rea Wanna wolnostojąca Rea Ferrano 160 | 3 899 zł |
Wanna wolnostojąca Rea Ferrano 160 cm - dodatkowo 5 rabatu na kod REA5 | 3 899 zł |
Rea Ferrano Wanna wolnostojąca 160x73 cm biała REA-W0150 - odbiór osobisty | 3 899 zł |
Modyfikacje REA Ferrano
Ceny na REA Ferrano |
---|---|---|---|---|
REA Ferrano 160x80 cm | od 3 899 zł | 6 oferty | ||
REA Ferrano 170x80 cm | od 3 023 zł | 9 oferty |
Polecamy