Wanna Polysan Projekta 160x80 cm
Zdjęcia 3 |
Polysan Projekta 160x80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polysan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polysan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polysan Projekta 160x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna oszczędzająca przestrzeń PROJEKTA 160 x 80 cm wersja lewa nóżki wann | 2 038 zł |
Polysan Projecta R Wanna asymetryczna 160x80 cm, biała 21111 - odbiór osob | 1 886 zł |
Wanna oszczędzająca miejsce PROJEKTA 160 x 80 cm wersja prawa nóżki wanny | 2 038 zł |
Polysan Projecta L Wanna asymetryczna 160x80 cm, biała 20111 - odbiór osob | 1 945 zł |
Polecamy