Wanna Polysan Cleo 160x75 cm
Zdjęcia 7 |
Polysan Cleo 160x75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Polysan 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Polysan.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Polysan Cleo 160x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wanna CLEO 160 x 75 cm głębokość 48 cm z nóżkami 03611 | 2 018 zł |
Polysan Cleo Wanna prostokątna 160x70 cm, biała 73611 - odbiór osobisty: K | 1 632 zł |
Polysan Cleo Wanna prostokątna 160x75 cm, biała 03611 - odbiór osobisty: K | 1 819 zł |
Modyfikacje Polysan Cleo
Ceny na Polysan Cleo |
---|---|---|---|---|
Polysan Cleo 160x75 cm | od 1 632 zł | 3 oferty | ||
Polysan Cleo 170x75 cm | od 1 852 zł | 2 oferty | ||
Polysan Cleo 180x75 cm | od 2 149 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →