Wanna Roca Linea 160x75 cm (A24T026000)
Wideo 3Zdjęcia 1 |
Roca Linea XL 160x75 |
|
Dodatkowo uzupełniony panelem bocznym. Nóżki mogą być sprzedawane osobno
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Roca Linea
Ceny na Roca Linea |
---|---|---|---|---|
Roca Linea 140x70 cm | od 1 107 zł | 4 oferty | ||
Roca Linea 150x70 cm | od 1 117 zł | 4 oferty | ||
Roca Linea 160x70 cm | od 1 117 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea 160x75 cm | od 1 960 zł | 2 oferty | ||
Roca Linea 170x70 cm | od 1 249 zł | 1 oferta | ||
Roca Linea 170x75 cm | od 1 277 zł | 4 oferty | ||
Roca Linea 170x75 cm głęboka | od 2 249 zł | 2 oferty | ||
Roca Linea 180x80 cm | od 1 307 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →