Wanna Roca Linea 160x70 cm (A24T018000)
Wideo 3Zdjęcia 1 |
Roca Linea 160x70 |
|
Dodatkowo uzupełniony panelem bocznym. Nóżki mogą być sprzedawane osobno
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roca 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roca.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roca Linea 160x70 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roca Wanna do zabudowy Roca Linea 160x70 cm prostokątna biały A24T018000 | 1 219 zł |
Wanna Prostokątna 160X70 Roca Linea A24T018000 | 1 117 zł |
ROCA A24T018000 Linea Prostokątna wanna 1600X700 akrylowa | 1 137 zł |
Wanna Biała Nogi Linea 1600x700 | 2 241 zł |
Roca Linea wanna prostokątna 160x70 cm akrylowa A24T018000 | Darmowa dosta | 1 140 zł |
Roca Linea Wanna prostokątna 160x70x43 cm akrylowa, biała A24T018000 - odb | 1 139 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Roca Linea
Ceny na Roca Linea |
---|---|---|---|---|
Roca Linea 140x70 cm | od 1 107 zł | 4 oferty | ||
Roca Linea 150x70 cm | od 1 117 zł | 4 oferty | ||
Roca Linea 160x70 cm | od 1 117 zł | 6 oferty | ||
Roca Linea 160x75 cm | od 1 960 zł | 2 oferty | ||
Roca Linea 170x70 cm | od 1 249 zł | 1 oferta | ||
Roca Linea 170x75 cm | od 1 277 zł | 4 oferty | ||
Roca Linea 170x75 cm głęboka | od 2 110 zł | 2 oferty | ||
Roca Linea 180x80 cm | od 1 307 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →