Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 98H
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 98H 225/55 R18 98 H 225/55 R18 102 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 98H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter SottoZero 3 (225/55 R18 98H) 2573400 | 931 zł |
Opona Pirelli 225/55R18 WSZer3 M+S 98H - opony zimowe 25734 | 795 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 225/55 R18 98H ) 2573400 | 961 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 225/55 R18 98H ) | 973 zł |
Opona zimowa PIRELLI Winter SottoZero 3 225/55 R18 98H Darmowa dostawa w 2 | 771 zł |
Pirelli Winter Sottozero 3 225/55R18 98H | 830 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 98H
Ceny na Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 98H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 98H | od 771 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 102V | od 859 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →