Opona letnia Pirelli Scorpion Verde 225/60 R18 100H
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Verde 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Verde 225/60 R18 100H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Verde ( 225/60 R18 100H ) 2373000 | 754 zł |
Pirelli Scorpion Verde (225/60 R18 100H) 2373000 | 709 zł |
Pirelli Scorpion Verde ( 225/60 R18 100H ) | 763 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Verde 225/60 R18 100H
Ceny na Pirelli Scorpion Verde 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 225/60 R18 100H | od 709 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →