Opona letnia Continental UltraContact 225/60 R18 100H
Wideo 11Zdjęcia 5 |
Continental UltraContact 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H 225/60 R18 100 V |
|
Opony letnie klasy premium do samochodów z silnikami spalinowymi, hybrydowych i pojazdów elektrycznych. Opona została wyprodukowana z myślą o jak najdłuższej żywotności. Został wyposażony w asymetryczną rzeźbę bieżnika, która kładzie nacisk na jak najściślejsze dopasowanie do nawierzchni drogi. Zapewnia to efektywniejsze przenoszenie sił trakcyjnych i hamowania. Stałość powierzchni styku zapewniają „diamentowe krawędzie” Diamond Edge wzdłuż krawędzi bocznych obszarów bieżnika.
W blokach Continental UltraContact 225/60 R18 100H przecięto wiele lameli Aqua Channel, które działają jak pompy usuwające nadmiar wody. Kolejnym technologicznym know-how w projektowaniu drenażu opony są specjalne okrągłe nacięcia na rurę spustową w środkowej części bloków wzoru bieżnika. Woda przedostająca się do studzienek jest natychmiast kierowana do kanałów obwodowych w celu odprowadzenia z miejsca styku.
Mieszanka gumowa modelu wykonana jest według formuły Diamond Black z dodatkiem specjalnych polimerów tworzących krótkie i długie wiązania molekularne. Podsumowując, ten „przepis” na wytwarzanie mieszanki zwiększa właściwości przyczepne gumy, poprawia stabilność pojazdu podczas wykonywania manewrów, zmniejsza zużycie paliwa i minimalizuje zużycie bieżnika. Wreszcie elementy redukujące hałas Noise Breakers 2.0 zapewniają wysoki poziom komfortu akustycznego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Kup Continental UltraContact 225/60 R18 100H
Continental UltraContact (225/60 R18 100H) 03123960000 | 693 zł |
Opona Continental 225/60R18 UltraContact 100H FR - opony letnie 312396 | 638 zł |
Continental UltraContact ( 225/60 R18 100H EVc ) 03123960000 | 692 zł |
Continental UltraContact ( 225/60 R18 100H EVc ) | 702 zł |
Modyfikacje Continental UltraContact 225/60 R18 100H
Ceny na Continental UltraContact 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 225/60 R18 100H | od 638 zł | 4 oferty | ||
Continental UltraContact 225/60 R18 100V | od 674 zł | 6 oferty |