Opona letnia Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 SC (265/40 R21 105Y) 4059000 | 1 394 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 265/40 ZR21 (105Y) XL MGT1 ) 4059000 | 1 403 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 265/40 ZR21 (105Y) XL MGT1 ) | 1 420 zł |
Opona Pirelli 265/40R21 P-Zero 105Y - opony terenowe 4059 | 1 337 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y
Ceny na Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H | od 1 334 zł | 3 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H Mercedes-Benz | od 1 092 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y | od 1 337 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y Bentley | od 1 632 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →