Opona letnia Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 SC (265/40 R21 105H) 3791000 | 1 334 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 265/40 R21 105H XL Elect, MO-S, PNCS ) 3791000 | 1 378 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 265/40 R21 105H XL Elect, MO-S, PNCS ) | 1 395 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H
Ceny na Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H | od 1 334 zł | 3 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H Mercedes-Benz | od 1 199 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y | od 1 375 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y Bentley | od 1 632 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →