Літня шина Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (265/40 R21 105H) 3791000 | 1 334 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 265/40 R21 105H XL Elect, MO-S, PNCS ) 3791000 | 1 378 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 265/40 R21 105H XL Elect, MO-S, PNCS ) | 1 395 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H
Ціни на Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H | від 1 334 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H Mercedes-Benz | від 1 092 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y | від 1 337 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y Bentley | від 1 632 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →