Літня шина Continental SportContact 6 265/40 R21 105Y BMW/Mini
Відео 11Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 265/40 R21 105Y BMW/Mini 265/40 R21 105 Y 265/40 R21 105 Y BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 265/40 R21 105Y BMW/Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 6 ( 265/40 ZR21 105Y XL *, EVc ) 03110560000 | 1 286 zł |
Continental SportContact 6 (265/40 R21 105Y) 03110560000 | 1 300 zł |
Opona Continental 265/40 ZR21 SportContact 6 105Y XL * - opony letnie 3110 | 1 172 zł |
Continental SportContact 6 ( 265/40 ZR21 105Y XL *, EVc ) | 1 302 zł |
Opony letnie 265/40R21 105Y SportContact 6 Continental 2023 | 1 188 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 6 265/40 R21 105Y BMW/Mini
Ціни на Continental SportContact 6 265/40 R21 105Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 265/40 R21 105Y | від 1 156 zł | 2 пропозиції | ||
Continental SportContact 6 265/40 R21 105Y BMW/Mini | від 1 172 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →