Літня шина Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y Bentley
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y Bentley |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y Bentley
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Pirelli 265/40 ZR21 P-ZERO L.S. 105(Y) NCS BL - opony letnie 37682 | 1 632 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS (265/40 R21 105Y) 3768200 | 1 783 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 265/40 ZR21 (105Y) XL BL, PNCS ) 3768200 | 1 816 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 265/40 ZR21 (105Y) XL BL, PNCS ) | 1 838 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y Bentley
Ціни на Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y Bentley |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H | від 1 334 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105H Mercedes-Benz | від 1 199 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y | від 1 375 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 265/40 R21 105Y Bentley | від 1 632 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →