Opona letnia Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103W
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 LS (245/45 R20 103W) 2632500 | 1 123 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 245/45 R20 103W XL PNCS, VOL ) 2632500 | 1 257 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 245/45 R20 103W XL PNCS, VOL ) | 1 270 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103W
Ceny na Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103W |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103W | od 1 123 zł | 3 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103W BMW/Mini | od 882 zł | 6 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103W Run Flat BMW/Mini | od 1 099 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103Y | od 1 078 zł | 3 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103Y BMW/Mini | od 1 005 zł | 3 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 245/45 R20 103Y Genesis | od 871 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →