Opona letnia Pirelli PZero 255/30 R19 91Y
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 255/30 R19 91Y 255/30 R19 91 Y 255/30 R19 91 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 255/30 R19 91Y
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero (255/30 R19 91Y) 1995700 | 1 026 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 255/30 R19 91Y XL PNCS, RO2 ) | 1 089 zł |
Opona Pirelli 255/30R19 P Zero 91Y XL - opony letnie 19957 | 852 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 255/30 R19 91Y XL PNCS, RO2 ) 2683500 | 1 076 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC (255/30 R19 91Y) 2683500 | 1 143 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero 255/30 R19 91Y
Ceny na Pirelli PZero 255/30 R19 91Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 255/30 R19 91Y | od 852 zł | 11 oferty | ||
Pirelli PZero 255/30 R19 91Y Run Flat BMW/Mini | od 998 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →