Opona letnia Pirelli PZero 255/30 R19 91Y Run Flat BMW/Mini
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 255/30 R19 91Y Run Flat BMW/Mini 255/30 R19 91 Y 255/30 R19 91 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 255/30 R19 91Y Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero Run Flat ( 255/30 R19 91Y XL *, runflat ) 1925000 | 1 163 zł |
Pirelli P Zero Run Flat (255/30 R19 91Y) 1925000 | 1 170 zł |
Opona Pirelli 255/30R19 PZERO 91Y XL R/F * - opony letnie 1925 | 998 zł |
Pirelli P Zero Run Flat ( 255/30 R19 91Y XL *, runflat ) | 1 177 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero 255/30 R19 91Y Run Flat BMW/Mini
Ceny na Pirelli PZero 255/30 R19 91Y Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 255/30 R19 91Y | od 852 zł | 12 oferty | ||
Pirelli PZero 255/30 R19 91Y Run Flat BMW/Mini | od 998 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →