Opona letnia Bridgestone Potenza RE050A 255/30 R19 91Y Run Flat BMW/Mini
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza RE050A 255/30 R19 91Y Run Flat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza RE050A 255/30 R19 91Y Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza RE 050 A RFT (255/30 R19 91Y) 3370 | 1 190 zł |
Bridgestone Potenza RE 050 A RFT ( 255/30 R19 91Y XL *, runflat ) | 1 171 zł |
Bridgestone Potenza RE 050 A RFT ( 255/30 R19 91Y XL *, runflat ) 3370 | 1 157 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →