Opona letnia Bridgestone Potenza Sport 255/30 R19 91Y
Wideo 21Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza Sport 255/30 R19 91Y 255/30 R19 91 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza Sport 255/30 R19 91Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza Sport ( 255/30 ZR19 (91Y) XL EVc ) 21528 | 956 zł |
Bridgestone Potenza Sport (255/30 R19 91Y) 21528 | 953 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 255/30 ZR19 (91Y) XL EVc ) | 968 zł |
Opona Bridgestone 255/30R19 Potenza Sport XL MFS 91Y - opony letnie 21528 | 984 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza Sport 255/30 R19 91Y
Ceny na Bridgestone Potenza Sport 255/30 R19 91Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Sport 255/30 R19 91Y | od 953 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →