Opona letnia Michelin Pilot Sport 4 S 255/30 R19 91Y
Wideo 17Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 4 S 255/30 R19 91Y 255/30 R19 91 Y 255/30 R19 91 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 4 S 255/30 R19 91Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 4S ( 255/30 ZR19 (91Y) XL ) 425359 | 1 158 zł |
Michelin Pilot Sport 4S (255/30 R19 91Y) 425359 | 1 145 zł |
Opona Michelin 255/30R19 PILOT SPORT 4S 91Y XL - opony letnie 425359 | 979 zł |
Michelin Pilot Sport 4S ( 255/30 ZR19 (91Y) XL ) | 1 221 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 4 S 255/30 R19 91Y
Ceny na Michelin Pilot Sport 4 S 255/30 R19 91Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 S 255/30 R19 91Y | od 979 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 4 S 255/30 R19 91Y Run Flat | od 1 157 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →