Літня шина Continental SportContact 7 255/30 R19 91Y
Відео 18Фото 25 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 7 255/30 R19 91Y 255/30 R19 91 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 7 255/30 R19 91Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 7 (255/30 R19 91Y) 03113870000 | 1 023 zł |
Continental SportContact 7 ( 255/30 ZR19 (91Y) XL EVc ) 03113870000 | 988 zł |
Opona Continental 255/30 ZR19 SportContact 7 (91Y) XL FR - opony letnie 31 | 909 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 7 255/30 R19 91Y
Ціни на Continental SportContact 7 255/30 R19 91Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 7 255/30 R19 91Y | від 909 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →