Opona letnia Pirelli Cinturato P7 225/60 R17 99V BMW/Mini
Wideo 13Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 225/60 R17 99V BMW/Mini 225/60 R17 99 V BMW/Mini 225/60 R17 99 V RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P7 225/60 R17 99V BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P7 (225/60 R17 99V) 1941900 | 756 zł |
Pirelli Cinturato P7 ( 225/60 R17 99V * ) 1941900 | 761 zł |
Opona Pirelli 225/60R17 CINTURATO P7 99 V * - opony letnie 19419 | 626 zł |
Pirelli Cinturato P7 ( 225/60 R17 99V * ) | 770 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato P7 225/60 R17 99V BMW/Mini
Ceny na Pirelli Cinturato P7 225/60 R17 99V BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 225/60 R17 99V BMW/Mini | od 626 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/60 R17 99V Run Flat BMW/Mini | od 708 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →