Opona letnia Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99Y
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99Y 225/60 R17 99 V 225/60 R17 99 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (225/60 R17 99Y) 9371 | 709 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/60 R17 99Y AO ) | 644 zł |
Opona Bridgestone 225/60R17 Turanza T005 99Y - opony letnie 9371 | 656 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 225/60 R17 99Y AO ) 9371 | 637 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99Y
Ceny na Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99V | od 712 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 225/60 R17 99Y | od 637 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →