Opona letnia Kleber Dynaxer SUV 225/60 R17 99V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer SUV 225/60 R17 99V 225/60 R17 99 H 225/60 R17 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer SUV 225/60 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLEBER DynAXER SUV 225/60R17 99V TL 1000416718 | 703 zł |
Kleber Dynaxer SUV (225/60 R17 99V) 538196 | 607 zł |
Kleber Dynaxer SUV ( 225/60 R17 99V ) | 605 zł |
Kleber Dynaxer SUV ( 225/60 R17 99V ) 538196 | 599 zł |
Modyfikacje Kleber Dynaxer SUV 225/60 R17 99V
Ceny na Kleber Dynaxer SUV 225/60 R17 99V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer SUV 225/60 R17 99H | od 545 zł | 6 oferty | ||
Kleber Dynaxer SUV 225/60 R17 99V | od 599 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →