Opona letnia Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y
Wideo 13Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y
Ceny na Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97W BMW/Mini | od 549 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97W Run Flat BMW/Mini | od 664 zł | 4 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y | od 861 zł | 2 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Audi | od 542 zł | 8 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz | od 677 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Run Flat BMW/Mini | od 637 zł | 10 oferty | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 101Y | od 1 013 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →