Opona letnia Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini
Wideo 7Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4 (225/55 R17 101Y) 561395 | 843 zł |
Michelin Primacy 4 ( 225/55 R17 101Y XL * ) | 819 zł |
Michelin Primacy 4 ( 225/55 R17 101Y XL * ) 561395 | 810 zł |
Opona Michelin 225/55R17 PRIMACY 4 101Y XL * - opony letnie 561395 | 685 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini
Ceny na Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 225/55 R17 101V | od 621 zł | 8 oferty | ||
Michelin Primacy 4 225/55 R17 101W | od 1 263 zł | 1 oferta | ||
Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini | od 685 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →