Літня шина Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini
Відео 7Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 (225/55 R17 101Y) 561395 | 843 zł |
Michelin Primacy 4 ( 225/55 R17 101Y XL * ) | 817 zł |
Michelin Primacy 4 ( 225/55 R17 101Y XL * ) 561395 | 809 zł |
Opona Michelin 225/55R17 PRIMACY 4 101Y XL * - opony letnie 561395 | 685 zł |
Opona osobowa letnia MICHELIN Primacy 4 225/55 R17 101Y Darmowa dostawa w | 719 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini
Ціни на Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 225/55 R17 101V | від 696 zł | 8 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 225/55 R17 101W | від 1 263 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 225/55 R17 101Y BMW/Mini | від 685 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →