Żarówka samochodowa Philips LongLife EcoVision H7 1pcs
Philips LongLife EcoVision H7 1pcs |
Rodzaj | halogenowe | Liczba w opakowaniu | 1 szt. | Trzonek | H7 / PX26d | Pobór mocy | 55 W | Napięcie | 12 V | Strumień świetlny (lm) | 1500 lm | Trwałość Tc | 1500 h | Kolor światła | białe | Data dodania do E-Katalog | wrzesień 2015 | Oznaczenie producenta | 12972LLECOB1
12972LLECOC1
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips LongLife EcoVision H7 1pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| H7 12V 55W PX26d LongLife EcoVision 1st Philips 12972LLECOC1Philips H7 LongLife EcoVision 12972LLECOC1
12 V 55 W PX26d
Jednostka opakowania: 1 karton Amazon.pl
Złóż skargę | 49 zł | | |
|
| PHILIPS LONGLIFE ECOVISION H7 55W PhilipsŻarówka samochodowa Philips *LongLife EcoVision* H7 55 W to halogenowa żarówka typu H7, która zalicza się do prawdziwie wytrz... więcejymałych żarówek ze względu na 1500 godzin żywotności. Dzięki temu żmudna i często kłopotliwa wymiana żarówki odbywa się znacznie rzadziej. Żarówka Philips *LongLife EcoVision* jest wykonana z blokującego promieniowanie UV szkła kwarcowego, które prócz tego jest bardziej wytrzymałe od szkła hartowanego i jest bardzo odporne na wysokie temperatury oraz wibracje. Żarówki ze szkła kwarcowego marki Philips (żarnik: 2650°C i szkło: 800°C) wytrzymują znaczne wahania temperatury. Zdolność blokującego promieniowanie UV szkła kwarcowego do wytrzymywania wyższego ciśnienia wewnątrz żarówki pozwala na otrzymywanie silniejszego światła. Typ żarówki: H7 12 V, 55 W Żarówka ze szkła kwarcowego Strumień światła: 1500 lumenów ±10% Zastosowanie do świateł drogowych, przednich świateł przeciwmgielnych, świateł mijania Do 1500 godzin żywotności Louis.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 36 zł | | |
|
| PHILIPS LongLife EcoVision H7 - 12V-55W - 1szt. blisterDzięki żarówkom Philips LongLife EcoVision kierowcy nie muszą obawiać się o konieczność wymiany żarówki przez co najmniej 100 000 km. GalonOleje.plZłóż skargę | 28 zł | | |
|
| Żarówka PHILIPS H7 LongLife EcoVisionŻarówki Philips LongLife EcoVision to doskonały wybór dla kierowców poszukujących trwałych i niezawodnych produktów, które ge... więcejnerują oszczędności w zakresie e... EmpikZłóż skargę | 37 zł | | |
|
| Żarówka PHILIPS H7 LongLife EcoVision (1 sztuka)Żarówka PHILIPS H7 LongLife EcoVision (1 sztuka) EmpikZłóż skargę | 33 zł | | |
Modyfikacje Philips LongLife EcoVision H7 1pcs
Ceny na Philips LongLife EcoVision H7 1pcs |
---|
| Philips LongLife EcoVision H7 1pcs | | od 28 zł | 7 oferty |
| Philips LongLife EcoVision H7 2pcs | | od 52 zł | 4 oferty |
Dynamika cen dla Philips LongLife EcoVision H7 1pcs