Żarówka samochodowa Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs (12972RGTS2)
Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs 1 szt.2 szt. |
|
Jasne żarówki samochodowe, ustawione jako analog „sportowego” reflektora (cokolwiek to znaczy, ale tak właśnie twierdzi producent). W porównaniu do konwencjonalnych halogenów model zapewnia wzrost jasności nawet o 200%, a ponadto w pełni nadaje się na drogi publiczne. Lampa jest kompatybilna z gniazdami H7 na pokładach samochodów osobowych 12 V. Wiązka światła z niej jest o 80 m wyższa niż minimalna norma zalecana dla reflektorów halogenowych.
Przepuszczalność światła Philips Racing Vision GT200 H7 została poprawiona przez gradientową powłokę żarówki, a szkło kwarcowe wyprodukowane przy użyciu zastrzeżonej techniki Philips Diamond Precision odpowiada za dokładność wiązki światła w konstrukcji. Temperatura barwowa oświetlenia z lampy wynosi 3500K - jest to jasne białe światło z wyraźnym zażółceniem. Żywotność modelu deklarowana jest na 250 godzin ciągłego świecenia. Standardowy pakiet zawiera dwie żarówki Philips Racing Vision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs
Wszystkie ceny 10 →Philips HG 150-00 Żarówka do Reflektora Samochodowego Srebrny 2 Sztuki 577 | 115 zł |
Philips Żarówki Racing Vision GT200 +200 H7 12V | 91 zł |
PHILIPS RacingVision GT200 H7 - 12W-55W - 2szt. - plastikowe opakowanie - | 113 zł |
Philips Philips H7 Racing Vision GT200 200 duo 2szt/kpl uniwersalny | 129 zł |
Żarówki Philips H7 55 W 12972RGTS2 2 szt. | 95 zł |
Modyfikacje Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs
Ceny na Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs |
---|---|---|---|---|
Philips Racing Vision GT200 H7 1pcs | od 60 zł | 2 oferty | ||
Philips Racing Vision GT200 H7 2pcs | od 91 zł | 14 oferty |