Żarówka samochodowa Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs (12342RGTS2)
Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs 1 szt.2 szt. |
|
Ultrajasne lampy samochodowe firmy Philips dodają 200% więcej światła, jeśli narysujemy paralele z minimalnymi dopuszczalnymi wymaganiami dla halogenowych odpowiedników modelu. Silne światło z Philips Racing Vision GT200 H4 przecina ciemność jasnymi wiązkami, umożliwiając kierowcy szybką reakcję w różnych sytuacjach. Philips Racing Vision GT200 H4 to gwarancja lepszego oświetlenia drogi, która zapewnia bezpieczniejszą i bardziej ekscytującą jazdę.
Nie bez powodu w szczegółowej nazwie modelu pojawia się przedrostek „wyścigowy” Racing. Przepuszczalność światła lampy samochodowej jest wzmocniona specjalną powłoką ze szkła kwarcowego, które z kolei ma doskonałą odporność na ekstremalne temperatury i skutecznie pochłania promienie UV. Żarówka emituje strumień świetlny o temperaturze około 3600 K - jest to światło białe o wyraźnym żółtym odcieniu. Model wytrzyma do 400 godzin. Standardowe wyposażenie obejmuje dwie kopie lamp halogenowych, które spełniają wszystkie aktualne wymagania ustawodawstwa większości krajów europejskich.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs
Wszystkie ceny 8 →Philips OTI1000E Żarówka do Reflektora Samochodowego Srebrny 2 Sztuki 5755 | 82 zł |
Philips Żarówki Racing Vision GT200 +200 H4 3700K | 67 zł |
PHILIPS RacingVision H4 GT200 12V-60/55W - 2szt. - plastikowe opakowanie | 84 zł |
Philips Philips H4 Racing Vision GT200 200 duo 2szt/kpl uniwersalny | 89 zł |
Żarówki halogenowe PHILIPS RacingVision GT200 +200, H4, 12V, 60/55W, 2 szt | 85 zł |
Modyfikacje Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs
Ceny na Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs |
---|---|---|---|---|
Philips Racing Vision GT200 H4 1pcs | od 55 zł | 3 oferty | ||
Philips Racing Vision GT200 H4 2pcs | od 67 zł | 13 oferty |