Автолампа Philips LongLife EcoVision H7 1pcs
Philips LongLife EcoVision H7 1pcs |
Тип | галогенна | Кількість в упаковці | 1 шт | Цоколь | H7 / PX26d | Споживана потужність | 55 Вт | Напруга | 12 В | Світловий потік | 1500 Лм | Максимальний термін служби (Tc) | 1500 год | Колір світіння | білий | Дата додавання на E-Katalog | вересень 2015 | Маркування виробника | 12972LLECOB1
12972LLECOC1
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| H7 12V 55W PX26d LongLife EcoVision 1st Philips 12972LLECOC1Philips H7 LongLife EcoVision 12972LLECOC1
12 V 55 W PX26d
Jednostka opakowania: 1 karton Amazon.pl
Поскаржитись | 49 zł | | |
|
| Żarówka samochodowa Philips ECOVISION 12972LLECOB1 H7 PX26d/55W/12V P2448Żarówka samochodowa Philips ECOVISION 12972LLECOB1 H7 PX26d/55W/12V Liderlamp.plПоскаржитись | 61 zł | | |
|
| PHILIPS LONGLIFE ECOVISION H7 55W PhilipsŻarówka samochodowa Philips *LongLife EcoVision* H7 55 W to halogenowa żarówka typu H7, która zalicza się do prawdziwie wytrz... щеymałych żarówek ze względu na 1500 godzin żywotności. Dzięki temu żmudna i często kłopotliwa wymiana żarówki odbywa się znacznie rzadziej. Żarówka Philips *LongLife EcoVision* jest wykonana z blokującego promieniowanie UV szkła kwarcowego, które prócz tego jest bardziej wytrzymałe od szkła hartowanego i jest bardzo odporne na wysokie temperatury oraz wibracje. Żarówki ze szkła kwarcowego marki Philips (żarnik: 2650°C i szkło: 800°C) wytrzymują znaczne wahania temperatury. Zdolność blokującego promieniowanie UV szkła kwarcowego do wytrzymywania wyższego ciśnienia wewnątrz żarówki pozwala na otrzymywanie silniejszego światła. Typ żarówki: H7 12 V, 55 W Żarówka ze szkła kwarcowego Strumień światła: 1500 lumenów ±10% Zastosowanie do świateł drogowych, przednich świateł przeciwmgielnych, świateł mijania Do 1500 godzin żywotności Louis.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 36 zł | | |
|
| PHILIPS LongLife EcoVision H7 - 12V-55W - 1szt. blisterDzięki żarówkom Philips LongLife EcoVision kierowcy nie muszą obawiać się o konieczność wymiany żarówki przez co najmniej 100 000 km. GalonOleje.plПоскаржитись | 28 zł | | |
|
| Żarówka PHILIPS H7 LongLife EcoVisionŻarówki Philips LongLife EcoVision to doskonały wybór dla kierowców poszukujących trwałych i niezawodnych produktów, które ge... щеnerują oszczędności w zakresie e... EmpikПоскаржитись | 37 zł | | |
Модификації Philips LongLife EcoVision H7 1pcs
Ціни на Philips LongLife EcoVision H7 1pcs |
---|
| Philips LongLife EcoVision H7 1pcs | | від 28 zł | 11 пропозицій |
| Philips LongLife EcoVision H7 2pcs | | від 52 zł | 5 пропозицій |
Динаміка цін на Philips LongLife EcoVision H7 1pcs