Автолампа Philips VisionPlus H4 2pcs
Фото 3 |
Philips VisionPlus H4 2pcs |
|
Галогенна автолампа у фари головного світла, використання якої передбачається на борту легкових транспортних засобів. Живлення лампочки налагоджено від бортових мереж з напругою 12 В. Модель припадає на час гніздам з цоколем H4 і базою P43t. Philips VisionPlus H4 випромінює потужне спрямоване світло зі збільшеною приблизно на 60% яскравістю (у порівнянні порівняно з мінімальними вимогами до «галогенок»).
Світловий промінь від лампи добиває приблизно на 25 м далі за звичайну відстань, що дозволяє раніше помічати перешкоди на дорозі, чітко бачити розмітку і дорожні знаки при їзді за кермом у темну пору доби. Чи жарт, при швидкості руху під 80 км/год яскраве світло від лампочки скорочує час реакції водія майже на 1 сек. Колірна температура світіння моделі становить 3250 К. Максимальний термін безперервної служби лампи дорівнює близько 400 годин. Виріб поставляється комплектом з двох екземплярів, що дозволяє зробити заміну лампочок головного світла відразу в обох фарах легкової машини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips VisionPlus H4 2pcs
Усі ціни 7 →Philips 12342 VPS2 H4 VISION PLUS 50 zestaw 2 sztuk artykuł wycofany 12342 | 68 zł |
PHILIPS VisionPlus 60 H4 - 12V-60/55W - 2szt. w kartoniku | 20 zł |
PHILIPS Żarówka halogenowa H4 Vision Plus 2 szt. | 55 zł |
Żarówka PHILIPS H4 12V 60/55W Visionplus +60 światła | 24 zł |
PHILIPS Żarówka halogenowa H4 Vision Plus 12342VPB1 | 31 zł |
Żarówki halogenowe Philips VisionPlus +60 H4 12V 60/55W, 2 szt. | 40 zł |
PHILIPS Żarówka halogenowa H4 Vision Plus 2 szt. | 55 zł |