Żarówka samochodowa Philips WhiteVision Ultra H1 2pcs (12258WVUSM)
Philips WhiteVision Ultra H1 2pcs 1 szt.2 szt. |
|
W zestawie dwie żarówki W5W.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips WhiteVision Ultra H1 2pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS WhiteVision Ultra H1 12V 55W 2szt. | 73 zł |
Philips Żarówki PHILIPS WhiteVision ultra +60 H1 12V 55W + 2x W5W (3700K) | 111 zł |
Żarówki PHILIPS H1 i W5W WhiteVision Ultra (2 sztuki) | 64 zł |
Modyfikacje Philips WhiteVision Ultra H1 2pcs
Ceny na Philips WhiteVision Ultra H1 2pcs |
---|---|---|---|---|
Philips WhiteVision Ultra H1 1pcs | od 42 zł | 2 oferty | ||
Philips WhiteVision Ultra H1 2pcs | od 64 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →