Ksenon Philips Xenon Vision D1S 1pcs (85415VIC1)
Philips Xenon Vision D1S 1pcs |
|
Model rezerwowy do wymiany przepalonej lampy ksenonowej w jednym reflektorze, który jest połączony pod względem parametrów świecenia z działającą żarówką w innym reflektorze samochodu. Do modelu D1S wybrano lampę o identycznych właściwościach z linii Xenon Vision. Źródło światła czołowego zapewnia doskonałą widoczność jezdni i znaków w każdych warunkach jazdy. Intensywne białe światło z lampy o temperaturze barwowej około 4300 K pomaga kierowcy zachować koncentrację i szybciej reagować na sytuacje awaryjne.
Droga jest równomiernie oświetlona bez cieni i odblasków. Eliminuje to możliwość oślepienia nadjeżdżających pojazdów. Żarówka Philips Xenon Vision D1S jest wykonana z bardzo wytrzymałego szkła kwarcowego o zwiększonej odporności na skrajne temperatury i wibracje. Powłoka żarówki chroni elementy lampy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych. Żywotność żarówki ksenonowej zgodnie z dokumentacją techniczną wynosi do 2500 godzin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Xenon Vision D1S 1pcs
Wszystkie ceny 9 →Philips 85415VIC1 żarówka ksenonowa Vision biała | 253 zł |
Żarówka ksenonowa Philips Vision D1S 85V 35W 4400K | 202 zł |
Philips D1S Vision Xenon Żarnik 4300K 35W 85V | 192 zł |
PHILIPS Xenon Vision D1S - 85V-35W - 1szt. kartonik | 225 zł |
Philips D1S Vision Xenon Żarnik 4300K 35W 85V | 200 zł |