Ksenon Osram Xenarc Original D1S 66140
Osram Xenarc Original D1S 66140 |
|
Samochodowa lampa ksenonowa do wymiany lub ulepszenia zwykłej optyki samochodowej. Produkt jest montowany w reflektorach soczewkowych i może być stosowany zarówno w roli świateł mijania, jak i świateł drogowych. Przeznaczona jest żarówka do samochodów z trzonkiem D1S i trzonkiem PK32d-2 (z dwoma stykami). Model może pracować w sieciach zasilających 12 V, jego pobór mocy wynosi 35 watów.
Osram Xenarc Original D1S 66140 ma wysoką intensywność białego światła i dobry strumień świetlny (3200 lm). Temperatura barwowa światła z lampy to 4300 K, co zapewnia doskonałą widoczność drogi „jak w dzień”. Oświetlenie o takich parametrach wpływa pozytywnie na zmniejszenie zmęczenia aparatu wzrokowego kierowcy podczas jazdy nocą. Gwarantowana żywotność lampy do 2000 godzin, maksymalna to 3000 godzin. Pożądana jest wymiana żarówek parami, jednak w standardowym pakiecie model dostarczany jest w jednym egzemplarzu - drugi trzeba będzie dokupić osobno.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Kup Osram Xenarc Original D1S 66140
Wszystkie ceny 18 →Osram 66140ULT-HCB Lampa Zimne Światło 2 Sztuki | 304 zł |
Osram D1S Cool Blue Intense NextGen Nowa Generacja | 508 zł |
OSRAM Xenarc Cool Blue Intense Next Gen D1S - 35W - 6200K - 2szt. - plasti | 560 zł |
Osram Xenarc Cool Blue Intense (next gen) D1S (66140CBN-HCB) | 572 zł |
Xenon Palnik D1S Żarnik Osram Classic Xenarc 35W | 165 zł |