Żarówka Philips LED Classic A67 13W WW FR E27
Philips LED Classic A67 13W WW FR E27 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips LED Classic A67 13W WW FR E27
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips ?arówka ?wiat?a LED Classic Standard 13W/827 (120W) Frosted E27 | 53 zł |
Żarówka LED Philips 13W (120W) E27 A67 2000lm 2700K ciepła 230V LED Classi | 27 zł |
Żarówka PHILIPS 18.5W E27 220 - 240V | 41 zł |
Philips - Żarówka LED 18,5W Plastikowa (2000lm) E27 2024-05-01T00:00+0200 | 55 zł |
Żarówka LED PHILIPS classic A67 E27 13W =120W 2700K WW ciepła 2000 lm | 58 zł |
Żarówka LED E27 A67 13W 2000lm 230VAC LED classic WW 2700K ciepłobiała ekw | 21 zł |
Żarówka PHILIPS 18.5W E27 220 - 240V | 41 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →