Telewizor Philips 55OLED718 55 "
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Kup Philips 55OLED718 55 "
Wszystkie ceny 10 →TV OLED 4K 55 139 cm 55OLED718 2023 55OLED718/12 | 5 056 zł |
PHILIPS Telewizor PHILIPS 55OLED718/12 Czarno-grafitowy | 5 499 zł |
Telewizor OLED Philips 55OLED718 55 cali 4K UHD | 4 799 zł |
Telewizor OLED Philips 55OLED718 55" 4K UHD szary | 4 754 zł |
Telewizor PHILIPS 55OLED718 55" OLED 4K 120Hz Google TV Ambilight x3 Dolby | 5 499 zł |
Telewizor Philips 55OLED718 nie jest tanią przyjemnością. Jednak model na pewno ma coś, co przyciągnie użytkowników, czy to miłośników filmów w kinowej jakości, zwolenników oglądania tradycyjnych programów telewizyjnych, czy też zapalonych graczy konsolowych.
Ambilight
Największym plusem w portfolio telewizora jest ekran OLED z niesamowitą głębią czerni, bogatym i realistycznym odwzorowaniem kolorów. Treści na ekranie telewizora są nadawane w maksymalnej rozdzielczości 3840x2160 pikseli z szybkością do 120 klatek na sekundę. Obsługiwane są formaty HDR10+ i Dolby Vision. Ambilight, na który składają się kolorowe diody LED umieszczone na tylnym panelu korpusu telewizora, ma za zadanie wyświetlać obraz poza ekranem. System Ambilight maluje ścianę za telewizorem w kolorach, które dominują w odpowiednim obszarze panelu OLED.
Wygodny inteligentny system od Google
Philips 55OLED718 posiada wygodny i funkcjonalny system Google TV. W rzeczywistości jest to powłoka na tradycyjnym Android TV z zaawansowanymi możliwościami w zakresie rekomendacji wyboru treści na podstawie preferencji widza. Klienci usług przesyłania strumieniowego i wszelkie kompatybilne aplikacje na Androida można zainstalować w pamięci telewizora z wbudowanego Google Play Market. Ważnymi atrybutami inteligentnego systemu są także asystent głosowy Google Assistant i wbudowany Chromecast.
Pełne zanurzenie w rozgrywce
Scenę dźwiękową telewizora tworzy kwartet 10-watowych głośników z Dolby Atmos i DTS:X. W połączeniu z listwą dźwiękową obsługującą DTS Play-Fi, użytkownik ma prawo wdrożyć domowy bezprzewodowy system audio, aby całkowicie zanurzyć się w kinie lub grach. Rozgrywka na ekranie telewizora wywołuje niezwykle żywe emocje – poprzez porty HDMI 2.1 możliwa jest transmisja sygnału wideo w rozdzielczości 4K przy 120 kl./s. Niskie opóźnienia zapewnia technologia ALLM, a zmienną częstotliwość odświeżania ekranu zapewniają systemy VRR, AMD FreeSync Premium i NVIDIA G-Sync. Gwarantowane będzie pełne zanurzenie w wirtualnych światach gier z konsol takich jak Sony PlayStation 5 czy Microsoft Xbox Series X.
Modyfikacje Philips 55OLED718
Ceny na Philips 55OLED718 |
---|---|---|---|---|
Philips 48OLED718 48 " | od 4 600 zł | 10 oferty | ||
Philips 55OLED718 55 " | od 4 754 zł | 11 oferty | ||
Philips 65OLED718 65 " | od 6 625 zł | 10 oferty |